Svět Harryho Pottera

Ahojky :-) Zde se dozvíte vše o kouzelném světě Harryho Pottera

Statistika

Návštěvnost

TOPlist

Kde nesmíte chybět?

Harry Potter na Festivalu fantazie

Léto se kvapem blíží, a proto Vám přinášíme horké novinky z tradičnho FESTIVALU FANTAZIE, kde už třetím rokem pořádáme linii Harryho Pottera. Letos se linie dočkala několika výrazných změn - především se jedná o prodloužení linie na pět dnů, během nichž budete moci shlédnout všechny doposud vyšlé filmy, zasoutěžit si, poslechnout si zajímavé přednášky, zúčastnit se galavečera a dobře se pobavit s ostatními fanoušky.


Podrobnosti o zcela novém, speciálním prodlouženém programu na linii Harryho Pottera najdete dále v článku
...Pojďte strávit první týden na velkém srazu fanoušků všech druhů fantasy, na jaké si jen dokážete vzpomenout! Harry Potter, Pán prstenů, Hvězdné války, Narnie, Star Trek, Hvězdná brána a desítky dalších, to vše vás čeká na Festivalu fantazie v Chotěboři. Spousta filmů, soutěží o hodnotné ceny a hlavně zábavy mezi fanoušky.


Případné zájemce o pořádání linie (tvorba soutěží, vedení přednášek aj.) srdečně zveme mezi naše řady.

napsal Potterweb !!!


Co je Festival fantazie?

FESTIVAL FANTAZIE vytváří prostor pro skupiny fanoušků, kteří chtějí realizovat svůj program, poskytuje jim organizační a technické zázemí. Díky této spolupráci je program FF nejbohatší ze všech obdobných akcí, běží zároveň až v 16 souběžných programových liniích (5 herních a 11 programových), ve většině od rána od 8 do 2 do noci, v některých nonstop. Je otevřený příznivcům všech světů fantazie bez ohledu na věk. Klade důraz na atmosféru velkého letního festivalu s řadou doprovodných akcí, přináší setkání s několika zahraničními hosty i speciální účastnické materiály. Nabízí možnost doslova FANTASTICKÉ DOVOLENÉ v Chotěboři.


HARRY POTTER na Festivalu fantazie
V letošním roce byl program rozdělen do pěti dnů (úterý až sobota). V rámci této linie budete mít možnost shlédnout všechny filmy (Kámen mudrců, Tajemnou komnatu, Vězně z Azkabanu, Ohnivý pohár, Fénixův řád), poslechnout si spoustu zajímavých naučných i zábavných přednášek, chybět nebudou ani hry a soutěže o hodnotné ceny jak pro menší děti, tak i pro ty větší a zkušenější. Budete mít možnost vyzkoušet si své vědomosti v atraktivních soutěžích a změřit síly ve svých znalostech nejen čarodějného světa, ale i světa filmové hudby. Zkrátka, o zábavu nebude nouze.


NOVINKY NA LINII HARRYHO POTTERA
V letošním roce vzniká linie spoluprací dvou webů - PotterWebu a HOCZ, kteří takříkajíc dostanou na starost první dva programové dny. Všichni doufáme, že spolupráce přinese zkvalitnění linie.
Další z novinek bude větší množství přednášejících a dalších účastníků programu - do staronového týmu, který program zajišťoval loni, přibyde několik přednášejících ze Slovenska a na své si tak přijdou i slovenští fanoušci, kteří do Chotěboře jezdí ve stále větším počtu, za což jsme samozřejmě nesmírně rádi.Co zde ještě najdu?
Toto velké setkání fanoušků zahrnuje kromě jednotlivých "filmových" linií, které samy o sobě nabízejí bohatý výběr zábavy, i další programy, jako je například bitva (LARP), hraní PC her včetně turnajů, deskové herny a mnoho dalšího. Výběr je doslova nepřeberný. Kromě toho jsou k dispozici hospůdky, bary, čajovna a spousta dalších míst, kde se můžete občerstvit.
Součástí Festivalu jsou i filmy, které se promítají jednak v rámci jednotlivých linií, jednak v kině. Promítat se bude více než stovka filmů, mezi nimiž nebudou chybět všechny čtyři díly Harryho Pottera, Pána Prstenů, ale i Pirátů z Karibiku nebo Shreka! Kompletní anotaci filmů najdete
tady.

Bližší info o Festivalu naleznete na
oficiálních stránkách Festivalu fantazie.

Veškeré dotazy směřujte na
arlondia@potterweb.cz


Žádné komentáře
 
Doufám že se vám tu líbí a že se tu vyznáte :-)